Dormeo Warm Hug set hnědá 40x40 130x190

Produkt nemá žádné parametry.

• dobry

• užasně měkoučká deka, hřejivá a drží tvar i po oprání
  • , zakoupeno v Dormeo.cz

Všem vřele doporuji. My jsme tuto soupravu dostali loni k vánocům a jsme moc spokojeji. Proto jsem se rozhodla obdarovat bratra k narozeninám. Doufám, že bude také spokojen.

Produkt nemá žádné parametry.

Zabalte se do nejjemnější a nejteplejší deky! Tento rok navíc oblíbená přikrývka Warm Hug i v rodinné velikosti 200x200cm!

3zákazníci nedoporučují produkt

• V obchodě jsem si všimla nekvalitního štepu na zelené dece. Kupovala jsem červenou a deku jsem zkontrolovala. Ne polštář! Chyba souprava byla dárek a během 2 dnů se polštář začal párat. Musím reklamovat.

Velmi nekvalitní ušití , za tu cenu nedoporučuji

• dobry

• užasně měkoučká deka, hřejivá a drží tvar i po oprání

• , zakoupeno v Dormeo.cz

Každý ho musí vyskúšať. Ja som spokojná.

• , zakoupeno v Dormeo.cz

Jsem moc spokojená,deka je teplá a příjemně hebká.

• , zakoupeno v Dormeo.cz

• krásná, měkká, přesně podle mých představ
    • barva byla trošičku odlišná od webu
  • , zakoupeno v Dormeo.cz

Studená, po chvíli tepla čekal jsem více...

• Heboučké.Lehké.

Je to prostě ňuňánkové :-) Stačí se jen zachumlat a relaxovat.V rodině už máme tři sady.A nejspíš budu kupovat další,protože jsou stále boje kdo ji bude mít.

splnil mé představy