Stanex set Aloe Vera 140x200 90x70

Do týdne • 1 varianta69 Kč83 % • 920 recenzíDalší informace

Rozměry polštáře
70 x 90 cm

• , zakoupeno v Stanex CZ s.r.o.

Já jsem si zakoupila tyto sety přikrývek a polštářů s aloe vera již před 20 lety. Doposud mi výborně slouží. Občas je vyperu a jsou stále pěkné. Po těchto letech jsem se rozhodla, že si zakoupím nové. Přikrývky jsou lehoučké a teploučké. Jednou větou, nemají chybu. Proto jsem se rozhodla a objednala u vás další 3 sety přikrývek a polštářů , jako dárky pro své známé. V případě potřeby si znovu u vás objednám. Moc děkuji.

• , zakoupeno v Stanex CZ s.r.o.

• Kvalitní výrobce, kvalitní materiály a kvalitní zpracování.

• Super kvalita...

Rozměry polštáře
70 x 90 cm

Řada Aloe Vera -  je vhodná na celoroční využití. Deka se skládá  ze dvou vrstev dutých vláken, mezi nimiž vzniká vzduchová kapsa. Díky tomu poskytuje příjemnou hřejivost a současně lehkost. Povlak tvoří příjemné polyesterové mikrovlákno s výtažky z rostliny Aloe Vera. Kvalitní potah z mikrovlákna je hebký a prodyšný, příjemný k pokožce. Tato lehká vzdušná vlákna mají dobré izolační vlastnosti a vytvářejí prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů. Díky použitým materiálům jsou veškeré naše polštáře a deky vhodné pro alergiky a osoby s problémovou nebo citlivou pokožkou. Každý polštář má na jedné straně zip, který umožňuje přidat nebo odebrat náplň polštáře. Kvalitní potah z mikrovlákna je hebký a prodyšný, příjemný k pokožce.

Aloe Vera příznivě působí na lidskou pokožku, má schopnost zmírňovat bolesti kloubů a svalů. Během užívání postupně uvolňuje extrakty ze svých vláken, které mají výrazný antibakteriální efekt, tudíž bezpečně zaručí hubení bakterií a roztočů.

Zdravý spánek

Antialergická úprava

Mírní bolesti svalů a kloubů

Extra jemné, vzdušné

Materiálové složení: 100% poyesterové mikrovlákno s obsahem Aloe Vera 3%.

Přikrývky i polštáře lze prát v pračce až na 60°C.

Rozměr

Přikrývka francouzská 200x200 2500 g 1200 g

Přikrývka francouzská 200x240 2700 g 1440 g

Fotografie je pouze ilustrační

• , zakoupeno v Stanex CZ s.r.o.

• Kvalitní výrobce, kvalitní materiály a kvalitní zpracování.

• Super kvalita...